Spoločnosť  Juraj Blidár je certifikovaný partner pre predaj a montáž ​výrobkov Ž​alúzie NEVA 

Zipscreen

ZIP135

Elegantná látková roleta, ktorá perfektne zatieni dom i pergolu. Vyrobíme vám ju z jednej zo 16 látok, s horným boxom v hranatom či polguľatom variante a v dvoch typoch spodných a vodiacich profilov. Jeden z nich je pritom naklapávací a bez skrutiek, takže lepšie vyzerá a výrazne vám urýchli montáž. Prácu s roletami zjednodušuje tiež náš unikátny systém upevnenia hriadeľa.   

Ku screenovej rolete ZIP135 vám nalakujeme príslušenstvo do akejkoľvek farby RAL. Ku bežnej dvojročnej záruke naviac pridáme ďalšie dva roky záruky naviac.

Roletu ZIP135 dodávame s motormi Somfy a radi s vami preberieme ich napojenie na systém inteligentnej domácnosti. 

NOVINKA -

BLACKOUTOVÉ zatemňovacie rolety

Rozšírili sme našu ponuku screenových roliet ZIP o nové zatemňujúce rolety z látky Sergé Xinix. Vďaka schopnosti úplne zatemniť miestnosť je ideálnym riešením pre spálne alebo prednáškové miestnosti.

Látka Sergé Xinix je vyrobená zo skleného vlákna. Toto vlákno výrobca ešte pred tkaním potiahne vrstvou PVC, ktorá zaručuje vysokú odolnosť proti vetru aj horúčave. Na PVC je potom z vnútornej strany nanesený strieborný stmavujúci náter vo farbe hliníka, cez ktorý neprenikajú slnečné lúče.

Novú látku využívame pri výrobe blackoutových roliet s priepustnosťou svetla 0% – pri stiahnutí zatemňujúcich roliet je v miestnosti úplná tma, a to aj za bieleho dňa.

Blackout rolety najčastejšie využijete v detskej izbe, spálni, miestnostiach pre domáce kino, školských triedach či prednáškových sálach a posluchárňach. Okrem toho, že sú nepriehľadné, poskytujú aj čiastočnú zvukovú a tepelnú izoláciu. Do miestnosti nepreniká toľko vonkajšieho ruchu, čo je príjemné predovšetkým pri spálňach a detských izbách.

Luxusne vyzerá

Screenová roleta ZIP100 je elegantná a skvele vyzerá na pergolách, rodinných domoch i kancelárskych budovách. Ocenia ju architekti, designéri i nároční investori.

Je odolná a tichá

Vďaka pevnému ukotveniu v spodných a vodiacich profiloch roleta odolá prudkému vetru aj cez 80km/h, v závislosti na jej rozmeroch. Naviac je i vo vetre neuveriteľne tichá.

Zatemňuje podľa potrieb

Screenovú roletu vyrábame z jednej zo 16 látok - od priesvitných až po silne zatemňujúce. Zákazník si ta ľahko vyberie, ktorá mu vyhovuje najviac.

Zipscreen ZIP135

Zipscreen ZIP135 Motor
Šírka rolety (mm) až 6000
Výška rolety (mm) až 6000
Odolnosť proti vetru až trieda 6
Legenda k nákresu
1    Výška box + spodný profil veľký (mm) 180
2    Spodný profil veľký (mm) 55
5    Šírka vodiaceho profilu (mm) 37

NA STIAHNUTIE

NEVA Produktový list ZIPSCREEN (pdf)

vzorkovnik farieb
MONTÁŽ DO OSTENIA

Všetky profily i horný box ukotvíte do ostenia a roleta je tak mierne predsadená pred oknom, ale umiestnená v stavebnom otvore. Ak je to technicky možné, tak tento variant odporúčame.

MONTÁŽ NA PERGOLU

Pri montáži na pergolu ukotvíte vodiace profily do stĺpikov pergoly. Roletu namontujete na klasickú drevenú i modernú hliníkovú pergolu.